Stomach Health > elodec Zdravje >  > Stomach Knowledges > želodec člen

Trije nasveti Burn želodcem Fat

Tudi najbolj osebni trenerji običajno uganiti, "škrtanje", "Situps" ali "aerobni kardio", kot najboljši način, da izgubijo želodčne maščobe. Ampak nihče od tistih, ki najbolje delujejo, ali celo dela na vseh!

V bistvu, sem pogosto se vprašal, kaj je najboljši način, da gorijo maščobe in izgubim trebuh? Ali aerobika bolje kot intervalni vadbi deluje? Lahko vaja doma izgubili svoje ljubezen ročaji? Ali pomoč za usposabljanje odpornost na vse? Kaj naj jem, da izgubijo želodčne maščobe? Vse to so pogosta vprašanja.

Ampak tukaj je resnica. Kardio ni najboljši način, da gorijo maščobe.

V bistvu sem spoznal zelo malo ljudi, ki so se uspešno uporabljajo kardio, da izgubijo želodčne maščobe. In večina teh ljudi so bili mladi moški, in kaj dela za njih, če želijo, da gorijo maščobe.

Če želite izgubiti trebuh maščobe hitro, kar potrebujete za povečanje intenzivnosti treninga, ki ga uporabljajo tako usposabljanje odpornost in intervalni trening, da izgubijo želodčne maščobe.

Avstralski raziskovalci, kot profesor Steve Boucher, čeprav verjamem, da lahko intervalni trening privede do zmanjšanja promptnem trebuh maščobe. To je nekaj, kar ne more storiti nič obseg usposabljanja trebušne

Medtem ko lahko bodybuilderji in mladi ljudje brez kakršnih koli skrbi v svetu porabili eno uro na dan kardio. - In včasih rezultatov - moške in ženske, ki imajo le 45 minut 3-krat na teden vaje
samo ne more biti odvisna od počasnih kardio vadbo, da gorijo trebuh maščobe.

Oglejmo pogled na popoln načrt vadbe, da bi dobili maksimalne rezultate kurjenje maščob v minimalni čas vadbe .

Tukaj so ključi. Najprej se začne z vezjem telesno težo vaje za pripravo svoje telo za kurjenje maščob vaja. To bi moralo samo 5 minut.

Upoštevajte, da se z supersets odpornosti usposabljanja z uporabo multi-mišice, vaje za maksimalno metabolizem povečanje. To deluje toliko za po treningu kalorij gorenja kot počasni kardio vadbo. To bo vodilo k večji trebuh maščobe gorenja, kot dobro.

Po 15 minutah treninga odpornosti, konča z 15-20 minut intervalnega treninga. Uporabite warmup, nato pa naredite nekaj intervale, in nato ohlajanje. Vi ne potrebujete veliko časovnih presledkih, da bi dobili odlične rezultate izgorevanje maščob.

S tem treningu urnik, boste v in iz telovadnice v 45 minutah, trikrat na teden.

primerjajte to s tem, kar večina ljudi, ki ga vodi, tek, cikel ali uporabite kardio naprave za 45 minut ravne. Seveda, da bo poraba kalorij, vendar ne graditi boljši telo.

Moški in ženske radi hitre rezultate izgorevanje maščob jih dobite od kratkega porušitve vadbami. Vaše telo ni bilo mišljeno, da teče maratone. Namesto tega je bilo mišljeno, da se opravlja hitre izbruhe vadbo, in da je
zakaj odpornost usposabljanje in intervalni trening oblikuj boljšo telo kot dolgi, počasni kardio.

Najboljši način, da izgubijo želodčne maščobe je, da uporabite naslednje tri metode za vadbo.

1) telesna vezje usposabljanje ogreti telo

2) Odpornost supersets usposabljanja za povečanje presnove

3) Intervalni trening, da gorijo trebuh maščobe

Daj te tri, kratke metode vadbe skupaj v en velik trebuh maščobe gorenja vadbo, če želite izgubiti trebuh maščobe hitro!

Kliknite tukaj, da bi dobili Turbulence Training

Naj vedo, kako to gre za vas,

Craig Ballantyne FT, MS
Avtor, Turbulence Training

PS - poraz več kot 5 funtov na mesec & Spremenite svoje telo s samo 3 kratkih TT treninge na teden ...

"Jaz sem 25 in je bil resno prekomerno telesno težo na začetku tega leta. Sem delal TT za izgubo maščobe vaje in po 5 mesecev treninga. sem izgubila skoraj 28lbs. rad bi izkoristil to priložnost, da se zahvalim Craig za izdelavo svoje znanje tako dostopen in vaše članke in bloge, ki omogočajo ne le mislimo o naših načina življenja, vendar nas spodbujajo, da jih spremenite za boljše zdravje ".
Kevin Thow, Sydney, Avstralija

"Turbulence Training naredi tako veliko smisla in sem resnično uživajo različne treninge, tako da nikoli ne bo dolgčas. Iz aussie, ki je videti za kaj drugega kot samo še en treningu teža s postopkom iste stare poteze je bil to pravi oči odpirač za mene in sem bil povedal svoje prijatelje, kako velik je metoda TT je. "
Kelli Tomkins, Avstralija

"Izgubil sem 14 kilogramov ta mesec in teža je samo pada z mene. Moja žena pravi, da sedaj izgleda, ko sva se prvič srečala in imam še več iti. Ne morem prilegajo spet moje stare kavbojke, kar je velika stvar za mene. sem zmanjšal nazaj na škroba in kruh in naredite svoje običajne 2-3 krat na teden. nikoli si nisem mislil v milijon letih, le 10-20 minut treningom z utežmi sledi ga mi bi nekateri kardio dobili take stalne rezultate. sem celo goljufija bit na koncu tedna. "