Stomach Health > želudac Zdravlje >  > Stomach Knowledges > želudac članak

20 minuta ab workouts za žene dobiti stan Stomach

pregled Mi svi želimo da vježba koja nam daje dodatne rezultate u kraćem vremenu, osim tek treba otkriti sve što se pruža na takav uvjeriti. To je ogroman biti u stanju vježbe za dugo vremena, osim za neke ljude, koji očito nije jednostavna stvar da stane između rada, života, škole, aktivnosti, i više. Zato namjenski 20 minuta vježbe mogu biti jedan od najvećih dopune svom plan.With 20 minuta vježbe za vas abs, značajno je imati na umu da se stavi 100% u to, inače ćete dobiti nula povratak za svoj trud , Ako ne možete srce na svoje vježbe, stavi off dok kasnije i ne zloupotrebljavati svoje vrijeme, inače ste sigurni da se razočarani sa results.First, trebate počevši od svoje osnovne istezanje, pogotovo ako ste bili sjedi za nekoliko sati. Istezanje treba sastojati od na najmanji pregršt prstiju dotakne i jedne na drugu stranu pokreta. Nakon što ste završili istezanje, izvesti tri kompleta normalne crunches. Kao što je dobro, ako imate medicinka, ne dva seta drobiti o tome, s dodatnim točke gledišta, to će pomoći s vaše držanje i vaš abs.Your sljedeći set bi trebao biti odsutan ispraviti trbušnjaka; ta se volja vrši sve ostalo što propustili u svom abdomena time sada. Vi ćete želite ići lijevo rame na desnom koljenu i desnom ramenu do odsutnog koljena; to će biti malo teže nego klasičnom sit-up, osim pružit će vam gotovo dvostruko exercises.Your prethodni set bi trebao biti biciklističke sit-ups, koje su najviše teško izvesti, pogotovo nakon radnog out 10-15 minuta ravno. Imajte na umu, kada se radi minutu vježbe 20, samo se kratko pauza između serija, a zatim otići na svoj naknadno set.Results trebao stvoriti pokazuje brz kao čeznuti kao te potjerati zdrav plan prehrane, zajedno sa svojim vježbama. Pregled pregled